قوانین ثبت‌نام

 1. هنگام ثبت نام، ضروری است نام، نام خانوادگی، شماره موبایل و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. این اطلاعات همواره نزد ما امانت خواهند ماند.
 2. ضروری است هنگام نهایی‌سازی ثبت‌نام، شماره موبایل خود را تایید نمایید. به همین منظور بعد از وارد کردن شماره موبایل و کلیک روی دکمه احراز شماره، یک کد در اختیار شما قرار داده خواهد شد، ورود آن کد به منزله تایید شماره موبایل شما می‌باشد.
 3. هویت شما بر روی وب سایت یک پله بالاتر، بر اساس شماره موبایل‌تان شناخته می‌شود. بر همین اساس امکان تغییر شماره موبایل وجود نخواهد داشت. از این رو ضروری است هویت خود را با شماره‌ای احراز نمایید که همیشه در دسترس‌تان باشد. در غیر اینصورت، ممکن است اطلاعات حساب کاربری شما، از دسترس‌تان خارج شود.
 4. در صورتی که شماره موبایل ثبت‌نامی روی وب سایت یک‌پله‌بالاتر را از دست دادید، بر خلاف میل باطنی، ما هیچ مسئولیتی در خصوص حساب کاربری شما و انتقال اطلاعات و داده‌های آن روی هر حساب کاربری دیگر نخواهیم داشت
 5. هر شماره موبایل بر روی وب سایت یک پله بالاتر، یک حساب کاربری منحصر به فرد شناخته می‌شود. امکان جابجایی هرگونه داده، محصول خریداری شده و سوابق بین حساب‌های کاربری وجود نخواهد داشت.
 6. در صورتی که رمز عبور خود را فرمواش کرده باشید، ما متعهد هستم با ایجاد رمز عبور جدید، دسترسی مجدد شما به حساب کاربری‌تان در یک پله بالاتر را فراهم آوریم.

قوانین خرید کورس و فایل آموزشی غیر رایگان

 1. کورس آموزشی به دوره‌ای اتلاق می شود که از چند جلسه مجزا و مستقل تشکیل شده. ممکن است هر جلسه شامل یک یا چند فایل صوتی، تصویری یا متنی باشد.
 2. فایل آموزشی به تک فایل‌هایی گفته می‌شود که در موضوعی خاص منتشر شده و استفاده از آن‌ها مشمول پرداخت هزینه می‌باشد. بدیهی است برای استفاده از چنین فایل‌هایی، ضروری است آن‌ها را به سبد خرید خود افزوده و بهای آن‌ها را پرداخت نمایید.
 3. مالکیت مادی و معنوی تمام برنامه‌های آموزشی منتشر شده، برای مجموعه یک پله بالاتر محفوظ می‌باشد. هرگونه استفاده از محتوای آموزشی کورسها و فایلهای آموزشی جز در مسیر یادگیری شخصی که بهای آن را پرداخت کرده‌است بدون ذکر منبع ممنوع می‌باشد.
 4. تنها شخصِ مجاز به استفاده از آموزشهای خریداری شده، شخصی است که بهای آن را پرداخت کرده‌باشد. لطفاً با تبعیت از اخلاق و رفتار مسئولانه، مانع نشر ناجوانمردانه محتوای آموزشی غیر رایگان سایت یک پله بالاتر شوید.
 5. ممکن است شما زمانی نسبت به خرید یک کورس اقدام نمایید که هنوز تولید آن کورس به پایان نرسیده‌است. در این صورت بعد از تکمیل فرآیند خرید، جلسات آماده‌شده و بارگزاری شده‌ی کورس در دسترستان قرار خواهد گرفت. پس از این مرحله باید منتظر تولید باقی جلسات و انتشار آن‌ها بر اساس جدول زمانی اعلامی باشید.
 6. لطفاً هنگام خرید کورس یا فایل آموزشی نهایت دقت را داشته باشید. از آنجایی که تمامی کورس‌ها و فایلهای آموزشی دارای صفحه توضیحات کامل و جامع هستند و برای اغلب آن‌ها علاوه بر توضیحات متنی، در فایل مجزایی توضیحات ارائه شده است و با در نظر گرفتن کیفیت اثبات شده آموزشها از هر نظر، بعد از تکمیل فرآیند خرید، امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت. خرید شما از کورس‌ها یا فایل‌های آموزشی یک پله بالاتر، مشمول طرح عودت وجه نخواهد بود.
 7. در صورتی که در هر زمان فایلی به عنوان آپدیت به هرکدام از جلسات کورس آموزشی خریداری‌شده از سوی شما اضافه‌شود، این فایل بصورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. فایل های آپدیت کورس‌ها، مشمول دریافت هزینه نخواهند بود.
 8. شما تنها در صورتی می توانید نظر ارزشمند خود را در بخش نظرات هر کورس ثبت نمایید که آن کورس را خریداری کرده باشید.
 9. تمامی کورس‌ها و فایل‌های آموزشی به صورت آنلاین و از طریق وب سایت برای استفاده در دسترش شما هستند. لطفاً از دانلود آن‌ها خودداری نمایید.
 10. امکان ارسال فایل بر بستر تلگرام، گوگل‌درایو و یا هر فضای ابری و اشتراکی دیگر وجود ندارد. لطفاً فایل‌های خریداری شده خود را بر بستر یک‌پله‌بالاتر مورد استفاده قرار دهید.
 11. به زودی نسخه موبایل اپ یک پله بالاتر با امکان استفاده آفلاین از فایل‌های آموزشی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. شکیبایی شما تا آن روز و نیز پایبندی‌تان به موارد پیش‌تر عنوان شده، مزید امطنان ماست.
 12. در کورسهایی که مشمول چندین جلسه می باشند، امکان خرید تک جلسه یا تعدادی از جلسات فراهم نمی باشد. ضروری است نبست به خرید کامل کورس اقدام نمایید.

قوانین ثبت نام و شرکت در آموزشهای حضوری و آنلاین

 1. برنامه های آموزشی یک پله بالاتر، شامل آموزشهای حضوری و آموزشهای آنلاین می باشد.
 2. آموزشهای حضوری شامل سمینارها، کارگاه های آموزشی و اردوهای آموزشی است.
 3. آموزشهای آنلاین شامل شرکت در وبینارها و خرید آموزش آنلاین سازمانی است.
 4. هرکدام از برنامه های آموزشی یک‌پله‌بالاتر چه به‌صورت حضوری و چه به‌صورت آنلاین، ممکن است در حالت پیش‌ثبت‌نام و یا ثبت نام قطعی بر روی وب سایت قرار گرفته باشند. لطفاً هنگام تصمیم گیری، به این مورد مهم توجه فرمایید.
 5. در صورت ثبت‌نام در یک برنامه‌ی آموزشی حضوری، ضروری است بعد از نهایی‌سازی خرید و انجام تشریفات مالی، نام و مشخصات هویتی فرد شرکت‌کننده را به طور کامل در بخش مربوطه وارد نمایید. بدیهی است کارتِ حضور در برنامه آموزشی فقط به اسم شخصی که هویتش در بخش مروبطه وارد شده صادر گردید و از پذیرش هر شخصی غیر از ایشان، معذور خواهیم بود.
 6. ممکن است ثبت نام در برنامه‌های آموزشی حضوری و آنلاین شامل یک مرحله‌ی پیش ثبت‌نام باشد. در این صورت مبلغی به عنوان هزینه‌ی پیش ثبت‌نام تعیین شده و از شما دریافت خواهد شد. این مبلغ تا زمان رسیدن برنامه آموزشی به حدنصاب تعیین شده، نزد ما امانت خواهد بود. بعد از رسیدن به حدنصاب زمان و شرایط برگزاری از طریق پروفایلتان به شما اطلاع داده خواهد شد. ضروری است در این مرحله نسبت به تکمیل واریزی خود و نهایی سازی ثبت نام اقدام نمایید.
 7. اگر چنان‌چه زمان اعلامی برای یک برنامه که در انتظار تکمیل ظرفیت می باشد با روند و روال برنامه‌های کاری و شخصی شما همخوانی نداشته باشد، باید منتظر دور بعدی برگزاری همان برنامه باشید.
 8. اگر چنانچه از سوی یک پله بالاتر تصمیم به عدم تکرار مجدد برنامه آموزشی گرفته شود که شما در آن پیش ثبت نام کرده اید اما موفق به شرکت در برنامه نشده‌اید، یک و نیم برابر مبلغ واریزی شما به حساب کاربری تان شارژ خواهد شد. شما با این مبلغ می توانید از دیگر خدمات وب سایت استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که امکان دریافت نقدی مبلغ پیش ثبت نام وجود نخواهد داشت. 50% مازاد بر پرداخت شما به همین دلیل اضافه بر پرداختی‌تان به حساب کاربری شما شارژ می شود.
 9. مبلغ کورس‌های آنلاین سازمانی، شرایط برگزاری، تعداد نفرات مجاز برای شرکت در کورس و ... همگی در صفحه مربوط به هر کورس آورده شده است. خرید شما به منزله اطلاع کامل و پذیرش شرایط مندرج در صفحه توضیحات هر کورس می باشد.
 10. زمان برگزاری کورس آنلاین سازمانی بعد از نهایی سازی خرید و در هماهنگی با واحد امور مشتریان یک پله بالاتر تعیین خواهد شد.
 11. پس از خرید کورس آنلاین سازمانی، امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت. تنها این امکان وجود دارید که مبلغ پرداختی به حساب شما شارژ شود تا از دیگر امکانات وب سایت استفاده نمایید.
 12. در صورت نهایی سازی زمان برگزاری کورس آنلاین سازمانی بر اساس پروسه تعیین شده، امکان تغییر آن وجود نخواهد داشت. در صورت درخواست تغییر زمان کورس، ضروری است 30% بهای کورس به عنوان جریمه جابجایی زمانی پرداخت گردد. در چنین شرایطی، یک فاکتور در حساب کاربری شما افزوده خواهد شد. برگزاری جلسه آموزشی، منوط به تسویه آن فاکتور می باشد.