01:12:13
فقط اعضای سایت می توانند از این پادکست استفاده کنند. لطفاً ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.

شرح

آمار نشان می‌دهد درصد بالایی از کسب و کارهای نوپا در سراسر جهان، عمر پایینی دارند و تنها تعداد اندکی از آنها دوران بلوغ و دوران رشد را تجربه می کنند. مایلم از شما دعوت کنم جمله پیشین را یک بار دیگر با تاکید بر سراسر جهان بخوانید با متوجه شوید که داستان چیزی فراتر از جغرافیا و محیط است. مساله به راه اندازان کسب و کارهای نوپا برمی گردد، نه به جایی که آن کسب و کارها در آنجا راه اندازی می شوند. مساله ای که تنها و تنها یک راه حل دارد و آنهم هوشمندی در مرحله راه اندازی کسب و کار است.

شما دوست خوب من که الان در حال خواندن این محتوا هستید، به احتمال زیاد یا به فکر راه اندازی کار و کسب هستید، یا در مرحله راه اندازی و یا حتی در ماه های اولیه. هرچه هست، قبل از هرچیز پذیرای پیام تبریک من باشید. چون دست به کار بزرگی زده اید. فقط بدانید دوست دارم حالا که دست به این کار بزرگ زده اید، آن را درست انجام دهید و به سرانجام برسانید

اگر می پرسید چطور؟ من پاسخ می دهم با کاربست توصیه هایی که در این فایل تقدیم شما شده است. فراموش نکنید این فایل یک آموزش غیر رایگان است. لطفاً اخلاق مدارانه از آن استفاده کنید و از بازنشر ناجوانمردانه آن خودداری نمایید.

به آرزوی موفقیت در مسیری که انتخاب کرده اید.

 

آیدین نامدار

🌲

نظر خود را ثبت نمایید

برای ثبت نظر، حتماً باید عضو سایت باشید. ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.

نظرات