پنجمین کارگاه آموزشی

استراتژی و برنامه عملی برای افزایش فروش

همه صاحبان کسب و کار دوست دارند فروششان را افزایش دهند. اما اغلب برنامه‌ای برای بالا بردن فروش ندارند. در این کارگاه با جزییات تمام می آموزید چگونه فروش‌تان را با استفاده از منابع موجود بالا ببرید و چگونه برنامه‌ای مدون و کارآمد در این خصوص داشته باشد.

شرکت در کارگاه

درباره کارگاه

کارگاه استراتژی و برنامه عملی فروش، کارگاه است کاملاً عملی که در کنار مباحث تئوریک می آموزید چگونه وضعیت کنونی فروشتان را آنالیز کنید، چگونه مدیریت آماری درستی بر فروشتان داشته باشید و چگونه برای بالا بردن فروش خود برنامه ریزی کنید. در پایان این کارگاه، شما برنامه مدونی در دست خواهید داشت که اجرای این برنامه، فروش شما را در سال 1399 بالا خواهد برد.
تمامی کارگاه های یک پله بالاتر در یک فضای تعاملی و پرانرژی برگزار می شود. از جمله مهم‌ترین دست آوردهای کارگاه استراتژی و برنامه عملی برای افزایش فروش، شنیدن مدیرانی است که مشکلاتی در حوزه فروش تجربه کرده اند و توانسته اند برای عبور از مشکلات و بحران های فروش، تدبیر داشته باشند.

چرا باید در این کارگاه ثبت نام کنیم؟

یک روز از عمر شما در کنار 29 مدیر دیگر در این کارگاه سپری خواهد شد. کلی دست آورد در انتظار شماست. اینجا فقط به سه مورد اشاره شده. بقیه را خودتان تجربه خواهید کرد

مدیریت آماری فروش

در این کارگاه یاد می‌گیرید چگونه فروشتان را از نظر آمار و ارقام مدیریت کنید.

شناخت خطاهای کنونی

بی شک خطاهایی در مسیر فروش دارید که در این کارگاه با آنها آشنا خواهید شد.

برنامه‌ افزایش فروش

هنگام ترک این کارگاه، یک برنامه عملی در دست خواهید داشت برای بالابردن فروش

سرمایه گذاری شما برای این کارگاه

  • مبلغ ثبت نام این کارگاه، 590 هزار تومان می باشد.
  • اگر جزو انسانهای با برنامه هستید، می توانید در تخفیف زود هنگام 20% تخفیف بگیرید. تخفیف زودهنگام تا پایان بهمن 98 پابرجاست.
  • سرمایه‌گذاری شما شامل 8 ساعت آموزش ناب به همراه دو وعده پذیرایی شایسته و یک وعده ناهار خواهد بود.
  • در روز کارگاه، سورپرایزهای ویژه ای برای شما خواهیم داشت.
اطلاعات کارگاه
  • تاریخ برگزاری : پنجشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۹
  • ساعت برگزاری : ۱۰ الی ۱۸
  • ظرفیت : ۳۰ نفر
۵۹۰,۰۰۰ تومان ۴۷۰,۰۰۰ تومان ثبت نام

سوالات متداول

هر کسی که کسب و کار داره می تونه تو این کارگاه شرکت کنه. حضور تو این کارگاه مخصوصاً برای مدیران کسب و کارهای کوچک به شدت توصیه می شه.

نه. پیش نیاز خاصی نداره. اما اگر بتونید آمار و ارقام فروشتون رو تا روز کارگاه جمع کنید، می تونین بهتر در بحثها شرکت کنید.

حتما. اگر همراه با مدیر فروشتون بیایید که عالی می شه. بهتره هرکی که در سیستم شما در حوزه فروش تصمیم گیر هست یا عملکردش به صورت مستقیم روی فروش تاثیر داره، تو این کارگاه باشه.

از نظر ما محدودیتی نداره. اما اگه ظرفیت پر بشه، باید بمونیم به دوره های بعدی

بله. با توجه به اینکه خیلی ها مشتاق هستند تو این کارگاه شرکت کنند، تلاش می کنیم زود زود این کارگاه رو برگزار کنیم.

اگه تا یک هفته قبل از کارگاه به ما خبر بدید. می تونید تو تکرار بعدی کارگاه باشید. البته 30% کنسلی باید پرداخت کنید. اگر دیر تر از یک هفته مانده به کارگاه کنسل کنید، خسارت کنسلی می شه 60%. باز تحت هر شرایطی می تونید تو کارگاه بعدی باشید.

پیشنهاد می کنیم کارشناسان فروش رو به این کارگاه ثبت نام نکنید. برای کارشناسان فروشتون می تونین از کورسهای سازمانی ما استفاده کنید. در این مورد کورس "تربیت فروشنده حرفه ای" رو پیشنهاد می کنیم.

نه نه نه. خودتون و لبخندتون کافی هست. همه چیز رو ما فراهم می کنیم.

بی برو برگرد کل وجهتون رو عودت می دیم و تلاش می کنیم جبران کنیم.