2 میلیون و 950 هزار تومان 3 میلیون و 250 هزار تومان
2 میلیون و 950 هزار تومان 3 میلیون و 250 هزار تومان
افزودن به سبد خرید

شرح

به کورس از خود بطلب خوش آمدید. اینجا میعادگاه تمام عاشقان تغییر است. انسان‌هایی می‌خواهند تغییر کنند، و می‌دانند تغییر و تحول یک شبه به وجود نمی‌آید و هیچ راه میانبری وجود ندارد. اینجا جای تمام کسانی است که عجله‌ای برای بهتر شدن ندارند، در جستجوی معجزه نیستند، نمی‌خواهند یک شبه ره صد ساله بروند و منتظر هم نمی‌نشینند تا چرخ روزگار روزی بر مرادشان بچرخد تا زندگی بهتری را تجربه کنند. اینجا جای کسانی است که  که به بخت و اقبال تکیه نمی‌کنند و خودشان می‌سازند هر آنچه را که برای تجربه یک زندگی بهتر، باید ساخته و پرداخته شود. اینجا جای تمام کسانی است که دیگر نمی‌خواهند از کسی جز خودشان چیزی بطلبند و دوست دارند یاد بگیرند همیشه و همیشه فقط از خودشان بطلبند.

خانم‌ها و آقایان. سلام. وقت خوش. ایام به کام. امیدوارم خوب خوب باشید. به صفحه کورس جامع از خود بطلب خوش آمدید. اگر اینجا هستید، به احتمال زیاد شما در مسیر تغییرید. آرزوی قلبی من این هست که در این مسیر که مسیر زیبایی است، همیشه ثابت‌قدم باشید و آرام آرام رو به کمال پیش بروید و یاد بگیرید کشتی زندگی را خودتان سکان داری کنید و هوشمندانه این کار را انجام‌دهید.

مایلم در ابتدا کمی در مورد خودم صحبت کنم. من آیدین نامدار هستم. اینکه کجا زاده شده‌ام و چه خوانده‌ام و چه کرده‌ام، موضوعی نیست که به این مبحث ارتباطی داشته‌باشد. هرچند اگر مشتاق شناختنم باشید، می‌توانید به صفحه‌ی درباره‌ی ما روی همین وب سایت سفری داشته‌باشید. اما نکته‌ای هست که می‌خواهم با تاکید در مورد خودم به شما بگویم. این‌که من همیشه و همیشه مرد تغییرم. شاید اگر از من بپرسید بارزترین ویژگی تو چیست، پاسخم همین باشد. این‌که من همیشه و همیشه به فکر بهتر شدن، تغییر یافتن و پیدا کردن راه‌های راحت‌تر برای حرکت در مسیر اهدافم در زندگی هستم. تا به امروز هم از این تغییر و تحول بسیار نتایج عالی کسب کرده‌ام. که اگر همان آدم ده یا پانزده سال پیش می‌ماندم، ممکن نبود اینجایی باشم که هستم.

در جهان‌بینی من، یک نقطه بارز وجود دارد که تغییر را همیشه بر من آسان کرده. اینکه من و فقط من مسئول هستم. در قبال همه‌ی اتفاقات، احساسات، نتایج، پیشرفت‌ها، وضعیت جسمی، وضعیت مالی، وضعیت خانوادگی و ... و هیچ کسی جز من مسئول نیست. این نگاه سبب شده من تمام درها را کاملاً بصورت خود خواسته به روی خودم ببنم و متمرکز شوم بر هر آنچه از دستم بر می‌آید. چیزی که الان شاید پذیرش آن برای شما راحت نباشد اما در طول این کورس به شما هم اثبات خواهد شد که این بهترین نوع نگاه به زندگی و بهترین شیوه‌ی ترسیم مسیر پیشرفت است.

از روزی که تصمیم جدی به تغییر گرفته‌ام، چیزی حدود چهارده یا پانزده سال می‌گذرد. من در این مدت انسان دیگری شده‌ام. وقتی می گویم انسانی دیگر، به معنی واقعی کلمه از انسانی دیگر صحبت می‌کنم. از یک نسخه ارتقاء یافته از آیدین نامدار. انسانی با جهان‌بینی جدید، سبک زیستی متفاوت، دایره ارتباطات نو، دل‌مشغولی‌های تازه و اهداف شفاف و روشنی که هر روز در مسیر این اهداف در حرکت است و تمام این‌ها از روزی شروع شد که من سکان زندگی‌ام را خودم به دست گرفتم.

در ابتدا سکان دار خوبی نبودم. این کاملاً بدیهی است. شما هم امروز اگر بکوشید سکان زندگی‌تان را بر دست بگیرید، امکان ندارد بتوانید یک سکان دار خوب باشید. اما کافی است خسته نشوید و ملوانی در دریای زندگی را ادامه‌دهید. کاری که من با تمام توان و با تمام وجود انجام دادم و رفته رفته یاد گرفتم که چطور باید کنترلم بر اوضاع را افزایش دهم.

روزها و ماه‌ها و حتی سال‌های اولِ تغییر، تمرکز من بر روی جنبه‌های بسیار مهم و بزرگ زندگی بود. از نوع نگاه من به زندگی زناشویی بگیرید تا باورهایم در خصوص جسمم و کسب و کارم و ... به لطف یزدان و با شیوه‌های منحصربه‌فردم، توانستم کنترل اوضاع را در تک‌تک این موارد به دست بگیرم. چیزی که در طول کورس به تفصیل از آن‌ها در قالب تجارب شخصی‌ام صحبت خواهم‌کرد. امروزِ روز، کار به جایی رسیده که من نگاهم را به ریزترین مسائل زندگی معطوف کرده‌ام و همیشه با این سوال زندگی می‌کنم که چه چیزی را چگونه تغییر دهم، راحت‌تر و بهتر زندگی خواهم کرد. چیزی که شک ندارم شما هم در این مسیر دلچسب به آن خواهید رسید.

امروز در بهترین روزهای زندگی‌ام هستم. خودم را مشرف بر تمام زوایا و خفایای زندگی‌ام می‌دانم و حتی اگر کنجی وجود دارد که من اشرافی به آن ندارم، خوب می‌دانم که این اشراف به راحتی به دست آمدنی است. درست مانند کنترلی که پیش‌تر بر دیگر جنبه‌های زندگی نداشتم و آن کنترل را به دست آوردم و من دوست‌دارم در طول کورسِ از خود بطلب، روی تک‌تک این موارد به تفصیل با شما صحبت کنم.

اگر شما دوست خوبم پا‌به‌پا با من در کورس از خود بطلب پیش بیایید، شما هم خواهید توانست ذهن‌تان را به میزان قابل توجهی کنترل کرده و با دیدی وسیع جنبه‌های گوناگون زندگی تان را به درستی مدیریت کنید. این کورس به شما خواهد آموخت با تغییر جهان‌بینی و سبک زندگی‌تان، هر نتیجه‌ای را که می‌خواهید خودتان در زندگی بسازید.

البته توجه شما را به یک نکته اساسی جلب می‌کنم. این‌که من در این کورس از همه چیز صحبت خواهم‌کرد. از تجاربم در خصوص رشد فردی، بهبود سبک زندگی، مدیریت ذهن، روابط عاطفی و ... تا کسب و کار و مدیریت پول. همه چیز غیر از دو سرفصل. یکی مسائل دینی و دیگری حوزه‌ی ثروت آفرینی. من در این دو مورد هیچ صحبتی نخواهم‌کرد و اگر در طول کورس مواردی از این دست مطرح‌کردم، صرفاً نظر شخصی‌ام است. من در این کورس، وعده‌ی ثروتمندشدن به شما نمی‌دهم. وعده‌ی من به شما، رسیدن به توان مدیریت زندگی و کنترل تمام مواردی است که شما باید آن‌ها را کنترل کنید.

برای پیوستن به جمع دوستان من در این کورس، شما دو راه پیش رو دارید. یک راه این است که بسته به عنوان هر جلسه، تک جلسات را خریداری کرده و از محتوا استفاده کنید. راه دوم این است که کل دوره را خریداری کنید. اگر راه دوم را انتخاب کنید، دیگر هیچ محدودیتی در استفاده از فایل‌های دوره نخواهید داشت و تمام فایل‌ها و آپدیت‌ها و ... همواره در دسترس شما قرار خواهد گرفت. در ضمن، امکان پرسش و پاسخ و ثبت نظر هم فقط برای دوستانی که کل دوره را خریداری کرده اند فراهم می‌باشد. از نظر ما، دوستانی که تک جلسه خریداری می‌کنند، مستمع آزاد هستند و نمی توانند در مباحث شرکت کنند.

عرض پایانی اینکه سه جلسه‌ی اول این کورس بصورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. می‌توانید از این سه جلسه استفاده کنید و تصمیم‌بگیرید از چه طریقی می‌خواهید با من در کورس از خود بطلب همراه‌باشید. مدت زمان این کورس یک سال است و شما حداقل 50 جلسه آموزشی در این کورس دریافت خواهید نمود. لطفاً برای آشنایی بیشتر و کامل تر با این دور‌ی ارزشمند، ویدیوی معرفی را تماشا کنید.

به جمع دوستان من در کورس از خود بطلب، خوش آمدید.

با احترام
آیدین نامدار
🌲

نظر خود را ثبت نمایید

برای ثبت نظر، حتماً باید عضو سایت باشید. ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.

نظرات

احسان محققی
احسان محققی
2 سال پیش

سلام قسمت دوم چرا نیست؟

پاسخ

سلام. احسان عزیز، سه جلسه اول منتشر شده. در صفحه اصلی محصول، روی تک تک جلسات کلیک کنید و ازشون استفاده کنید. جلسه چهارم و پنجم هم این هفته منتشر خواهند شد که البته جلسات غیر رایگان هستند