چه چیزی یاد خواهید گرفت ؟

  • بعد از استفاده از این درس غیر حضوری شما دید بهتری به مقوله هدفگذاری خواهید یافت تشخیص خواهید داد که آیا تا به امروز جزو انسان‌های هدفمند بوده‌اید یا نه؟ با متد SMART در فرآیند هدفگذاری آشنا خواهید شد خواهید توانست اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای خود بنویسید وارد زندگی هدفمند شده و به هدفمند زیستن عادت خواهید کرد

پیشنیاز ها

  • بدون پیشنیاز

توضیحات

تعداد انسانهای هدفمند این جهان در مقایسه با انسانهای بی‌هدف به صفر میل می‌کند. اما جالب است بدانید همین اندک انسان‌های هدفمند جهان هستند که این همه تحول را خلق کرده‌اند.

در پاسخ به این پرسش که آیا شما هدفمند هستید یاخیر، اغلبتان پاسخ مثبت خواهید داد، اما آیا به معنای واقعی خود را در زمره انسانهای هدفدار این جهان می‌دانید؟

شاید با شنیدن این فایل، نظرتان عوض شود. شاید به این نتیجه برسید که شما به آن اندازه‌ای که لایقش هستید، هدفمند نبوده‌اید و اکنون زمان آن رسیده که با بهره‌مندی از آموزه‌های این دوره آموزشی، به معنای واقعی هدفمند شوید.

با شنیدن درس غیر حضوری هدفگذاری از مجموعه دروس جعبه ابزار موفقیت یک پله بالاتر که به بیان آیدین نامدار تهیه شده است، با ویژگی‌های هدف‌های دست یافتنی آشنا خواهید شد  و همچنین گام به گام تمرین‌های عملی لازم را پشت سر خواهید گذاشت تا به اهداف خود جامه عمل بپوشانید.

این دوره مناسب چه کسانی است :

  • این دوره غیر حضوری برای تمام کسانی که می‌خواهند یک زندگی متفاوت را تجربه کنند یک محصول ارزشمند به شمار می‌آید. فقط کافی است تصمیم بگیرید از یک زندگی بی‌هدف به سمت زندگی هدفمند حرکت کنید.

برنامه دوره

مجموع : 1 درس مجموع دقایق : 82

  • هدف گذاری قفل 0

نقد ها

نظر دهید

کورس های مشابه