چه چیزی یاد خواهید گرفت ؟

  • بعد از استفاده از این درس غیر حضوری شما دیدی متفاوت به مفهوم زمان پیدا خواهید کرد مهارت مدیریت زمان را به خوبی فرا خواهید گرفت ابزارهای لازم در حوزه مدیریت زمان را خواهید شناخت خواهید توانست به خوبی از این مهارت در مسیر افزایش راندمان خود استفاده کنید

پیشنیاز ها

  • بدون پیشنیاز

توضیحات

مدیریت زمان یکی از مهمترین مهارت‌هایی است که هر انسانی باید داشته باشد چرا که زمان یکی از مهم‌ترین منابعی است که در اختیار همه ماست تا با استفاده درست از آن بتوانیم به اهداف و برنامه‌هایمان برسیم.

یک پارادوکس اساسی در خصوص زمان وجود دارد. ما زمان بسیاری در اختیار داریم فقط و فقط به شرطی که مدیریت زمان بلد باشیم و بتوانیم به درستی از زمانی که در اختیار داریم استفاده کنیم. از سوی دیگر، ما به اندازه کافی زمان نداریم که بخواهیم آن را با اقدامات ناصحیح و بدون برنامه‌ریزی تلف کنیم.
نکته مهمی که باید به آن توجه کنیم این است که فقط به شرط یک مدیریت زمان هوشمندانه و اصولی است که ما زمان اندک را به زمان کافی تبدیل خواهیم کرد.

مهارت مدیریت زمان در گام اول بسیار ساده به نظر می‌رسد. اما به هیچ عنوان یک مهارت ساده نیست. شاید انتقال مفاهیم آموزشی در این حوزه چندان دشوار نباشد، اما تمرین و تکرار بسیاری لازم است تا این مهارت به یک عادت تبدیل شود.

درس غیر حضوری مدیریت زمان از مجموعه دروس جعبه ابزار موفقیت یک پله بالاتر به شمار می‌رود که به بیان آیدین نامدار تهیه شده است. با تهیه این درس شما به خوبی با مهارت مدیریت زمان آشنا خواهید شد و خواهید توانست با تمرین و تکرار، این مهارت را بیاموزید.

این دوره مناسب چه کسانی است :

  • این درس غیر حضوری به تمام کسانی که می‌خواهند از زندگی خود بیشترین بهره را برده و به نتایج عالی برسند توصیه می‌شود. به ویژه: دانش‌آموزان و دانشجویان فعالین حوزه استارت‌آپ افرادی که در حال راه‌اندازی کسب و کار جدید هستند مدیرانی که همیشه از تراکم برنامه‌هایشان می‌نالند و ...

برنامه دوره

مجموع : 1 درس مجموع دقایق : 79

  • مدیریت زمان قفل 0

نقد ها

نظر دهید

کورس های مشابه