چه چیزی یاد خواهید گرفت ؟

  • بعد از استفاده از این درس غیر حضوری شما خواهید توانست ریشه‌های آشفتگی ذهنی‌تان را بشناسید با راهکارهایی آشنا شوید که به شما کمک می‌کند ذهنتان را آرام کنید به مهارتی دست خواهید یافت که مانع آشفته شدن ذهنتان شوید خواهید توانست از ذهنتان برای خلق اندیشه‌های کارآمد استفاده کنید

پیشنیاز ها

  • بدون پیشنیاز

توضیحات

آشفتگی ذهنی بدترین درد خودساخته انسان است. شاید تعجب کنید که چرا عنوان کردم “درد خودساخته”؟ به باور من، بخش بزرگی از عواملی که ذهن ما را آشفته می کنند، هرگز از آن ارزش و اعتبار برخوردار نیستند که واقعاً لایق این حجم از توجه و این حجم از تلاطم و آشفتگی ذهنی باشند.، اینجاست که اهمیت موضوعی به نام غلبه بر آشفتگی ذهنی خودش را نشان می‌دهد.

این ضعف ماست که از تمام عوامل روزمره، بهانه‌هایی می‌سازیم برای آشفتگی ذهنی خود. همین‌که امروز به این نتیجه رسیده‌اید که باید در مسیر غلبه بر آشفتگی ذهنی خود قدم بردارید، خبری بسیار خوشحال کننده است. شاید به جرات بتوانم بگویم که شما نصف بیشتر مسیر را طی کرده‌اید. در باقی مانده مسیر نیز این محصول شما را گام به گام هدایت خواهد کرد تا هرچه زودتر با انجام تمرینات اصولی، به آشفتگی ذهنی خود غلبه کنید.

درس غیر حضوری «غلبه بر آشفتگی ذهنی» از مجموعه آرامش درون یک پله بالاتر که به بیان آیدین نامدار تهیه شده است، جزو محصولات پرطرفدار وب‌سایت ماست که در مدت زمان حدود یک ساعت، شما را با ۹ گام عملیاتی برای رهایی از شر آشفتگی ذهنی آشنا می‌نماید. تنها شرط بهره‌برداری از محصول حاضر این است که تمرینات آن را به درستی و به موقع انجام دهید.

این دوره مناسب چه کسانی است :

  • استفاده از این درس غیر حضوری به تمام مدیران صاحبان کسب و کارها مسئولین پروژه‌ها کارشناسان حوزه‌های مختلف و تمام انسان‌هایی که سرشان شلوغ است قویاً توصیه می‌شود.

برنامه دوره

مجموع : 1 درس مجموع دقایق : 57

  • غلبه بر آشفتگی ذهنی قفل 0

نقد ها

نظر دهید

کورس های مشابه