چه چیزی یاد خواهید گرفت ؟

  • بعد از استفاده از این درس غیر حضوری شما با مفاهیم کاربردی تمرکز در زندگی کاری و زندگی غیرکاری آشنا خواهید شد ریشه‌های ضعفی به نام عدم تمرکز را خواهید شناخت تمرینات و برنامه‌های عملیاتی کاملی را خواهید شنید که با کاربست آنها می‌توانید آرام آرام از شر بی‌تمرکزی رهایی یافته و به سمت اوج تمرکز حرکت کنید

پیشنیاز ها

  • بدون پیشنیاز

توضیحات

اگر اکنون این مطلب را مطالعه می‌کنید، به این معنی است که شما هم در جستجوی راهی برای رسیدن به اوج تمرکز هستید. از اینکه به این نتیجه رسیده‌اید که برای پیروزی باید تمرکز خود را در هر کاری که در حال انجامش هستید بالا ببرید، به شما تبریک می‌گویم. همین گامی مهم برای رسیدن به اوج تمرکز به شمار می‌آید.

بی شک شما دوست خوبم در این محصول نکات نابی خواهید یافت که اجرای تک تک آنها، شما را به سمت تمرکز واقعی سوق خواهد داد. نکته حیاتی این است که تمرکز یک عادت است و زمانی که شما نیت دارید به اوج تمرکز برسید، به این معنی است که شما باید به تمرکز عادت کنید و به سان تمام عادت‌های خوب دیگر، باید زمان زیادی را صرف تمرین و تکرار کنید.

شما این محصول را از زبان کسی می‌شنوید که خود توانسته به اوج تمرکز در هر کاری که در حال انجامش است برسد. در این فایل در مدت زمان ۵۰ دقیقه، نکاتی را با شما در میان گذاشته‌ام که بعید می‌دانم برای مدتی شنیدن چندین و چند‌باره آن را رها کنید.

این دوره مناسب چه کسانی است :

  • اگر هنگام کتاب خواندن به برنامه‌های فردا فکر می کنید، اگر هنگام شرکت در یک جلسه کاری به اتفاق‌های دفترتان می‌اندیشید، اگر هنگام رانندگان به فکر اجاره آخر ماه هستید، اگر هنگام فیلم دیدن فراموش می‌کنید قضیه از کجا به اینجایی که هست رسید و اگر هنگام کار کردن پشت میز کارتان، مرتباً از شاخه‌ای به شاخه‌ای می‌پرید و نمی‌توانید یک کار واحد را به موقع به اتمام برسانید،

برنامه دوره

مجموع : 1 درس مجموع دقایق : 50

  • رسیدن به اوج تمرکز قفل 0

نقد ها

نظر دهید

کورس های مشابه