چه چیزی یاد خواهید گرفت ؟

  • بعد از استفاده از این درس غیر حضوری شما خواهید توانست بر ضعف‌های خود در تصمیم گیری غلبه کرده و دست به تصمیمات بهتری بزنید. همچنین این درس به شما کمک خواهد کرد از شر تزلزل در تصمیم و دودلی خلاص شده و نتایج بهتری از مسیر اتخاذ تصمیمات هوشمندانه خلق کنید.

پیشنیاز ها

  • بدون پیشنیاز

توضیحات

از منظر تصمیم گیری انسان‌ها را می‌توان به دو دسته عمده تقسیم کرد.
گروه اول، کسانی هستند که دیگران برایشان تصمیم می‌گیرند و آن‌ها همیشه زندگی خود را تحت تاثیر تصمیم‌های انسان‌های دیگر پیش می‌برند و گروه دوم انسان‌هایی هستند که خودشان با تصمیماتی که می‌گیرند زندگی خود را مدیریت می‌کنند.

وقتی صحبت از تصمیم گیری در زندگی می‌شود، باز انسان‌ها را می‌توان طبقه‌بندی کرد.

گروه اول کسانی هستند که بلدند تصمیمات خود را به درستی و هوشمندانه بگیرند و گروه دوم کسانی هستد که در تصمیم‌گیری‌های خود چنان ضعیف و با تعلل عمل می‌کنند که خود را اغلب اوقات به دردسر می اندازند.
نکته مهم اینجاست که تصمیم گیری درست و اصولی، یک هنر است و یک توانایی است. توانایی که با یادگیری اصول آن و با تمرین و تکرار، می‌توان آن را یاد گرفت.

در درس غیر حضوری تصمیم گیری از سری درس‌های جعبه ابزار موفقیت یک پله بالاتر که به بیان آیدین نامدار تهیه شده است، تصمیم داریم یک بار برای همیشه مشکل تصمیم‌گیری را در شما دوست گرامی، با نکاتی که خواهید شنید و تمریناتی که انجام خواهید داد، حل نماییم.

 

این دوره مناسب چه کسانی است :

  • تمام کسانی که می‌خواهند در مسیر زندگی، دست به تصمیمات بهتری بزنند و نتایج بهتری خلق کنند.

برنامه دوره

مجموع : 1 درس مجموع دقایق : 45

  • تصمیم گیری قفل 0

نقد ها

نظر دهید

کورس های مشابه