من آیدین نامدار هستم. شیفته‌ی آموختن و آموختن! زاده‌ی 5 مردادماه 1363 ـ تبریز. دانش آموخته‌ی کارشناسی مهندسی مواد و متالورژی و MBA و DBA در حوزه‌ی مدیریت.

من یک مشاور فعال در حوزه‌ی کسب و کارهای کوچک هستم. باور دارم فارغ از نوع کسب و کار و زمینه‌ی موضوعی آن، پیروی از دانش مدیریت و پیاده‌سازی اصول و ارکان شاخه‌های گوناگون علوم کسب‌وکار می‌تواند همیشه، همه‌جا و در هر زمانی ضامن رشد و پیشرفت هر سازمانی باشد و همین باور هم اندیشه‌س مشاورانه‌‌ام را شکل داده‌است. من از این‌که در مسیر رشد کسب‌و‌کارها قرار بگیرم و شاهد حرکت آن‌ها از نقطه‌ای معلوم به نقطه‌ای بهتر و کارآمدتر باشم، لذت می‌برم.

در کنار کار مشاوره، بخشی از زمانم را صرف تولید محتوای آموزشی می‌کنم. آن‌چه شما در وب‌سایت یک‌پله‌بالاتر می‌بینید، نتیجه‌ی تلاش من در همین زمینه است. به تولید پادکست علاقه‌ی بسیار دارم. کاری که پایه‌های آن را به سختی و با لذت از تابستان 1393 محکم کرده‌ام. از نیمه سال 1399 تصمیم گرفتم بخشی از محتوای آموزشی‌ام را در کانال‌ یک‌پله‌بالاتر بر بستر یوتیوب منتشر کنم. همین هم هست که می‌توانم خودم را یک یوتیوبر حرفه‌ای معرفی نمایم.

آنچه در وب سایت یک‌پله‌بالاتر از من به عنوان محتوای آموزشی ـ چه در قالب آموزش‌های رایگان و چه در قالب آموزش‌های غیررایگان و آموزش‌های آنلاین دریافت خواهیدکرد، ماحصل تجارب من از صدها ساعت مشاوره در طول سالیان است. من از آن‌چه زیسته‌ام صحبت می‌کنم، نه از آن‌چه در کتاب‌ها خوانده‌ام و می‌خوانم.

تلاش من بر این است که آموزش‌هایی ملموس، کاربردپذیر و نتیجه‌بخش در اختیار شما قرار دهم و باور دارم اگر جز این باشد، هم زمانِ ارزشمند شما را تلف کرده‌ام و هم اعتبار سخت‌به‌دست‌آمده‌ی خودم را.

همواره کوشیده‌ام تغییرپذیر باشم. باور دارم اگر تغییر نکنم و اگر بهتر نشوم، محکوم به شکست هستم. باور دارم ایستادن در زمان، ایستادن در زمان نیست، بلکه عقب‌رفتن است و گاهی همین عقب رفت می‌تواند انسان را تا ناکجا آباد ببرد.

پس کنار هم می‌آموزیم، تغییر می‌کنیم و رشد می‌کنیم با هدف حرکت به سمت آن‌چه لایقش هستیم و چه خوب که شما دوست ارزشمند من، همیشه و همیشه به یک پله بالاتر فکر می کنید و فکر خواهید کرد.

با احترام
آیدین نامدار
🌲

مأموریت ما

ماموریت ما، ایجاد باور به اصالت و کارآمدی آموختن است. در کنار این خلق باور، ماموریت داریم آموزش‌های ناب، اصیل و کاربردپذیر به تمام کسانی ارائه‌کنیم که می‌کوشند از جایی که هستند برخیزند و در هر جنبه از زندگی خود، یک‌پله‌بالاتر بروند.

چشم‌انداز ما

ما می‌کوشیم به یکی از 5 مرجع اصلی در حوزه‌‌ی آموزش‌‌های تخصصی کسب‌و‌کار و رشد فردی بر بستر وب فارسی تبدیل شویم. تلاش ما بر این است که بستری در اختیار کاربران‌مان قراردهیم که مسیر رشد خود را در هر جنبه‌ای به درستی ترسیم کرده و حرکت خود در این مسیر را رصد نمایند.

ارزش‌های ما

ما برای بسط و گسترش دانش به روز مدیریت، کسب‌و‌کار و رشد فردی و کاربست آن در زندگی تمام اعضای جامعه بزرگ‌سال ایران‌زمین و تمام کسب‌و‌کارهای کشور عزیزمان و برای ایجاد احساس رشد در تک تک اعضای خانواده یک‌پله‌بالاتر نفس می‌کشیم

اعضای ما

تصویر کارت
نام

توضیحات

تصویر کارت
نام

توضیحات

تصویر کارت
نام

توضیحات

تصویر کارت
نام

توضیحات

به ما بپیوندید

تیتیر

متن